مشاوره

 

مشاوره جهت انتخاب زیر ساخت مناسب با سازمان شما

سازمان/شرکت شما چه تعداد سیستم کامپیوتری و دستگاههای جانبی (مودم ، پرینتر و ... ) نیاز دارد؟

آیا وجود چندین سرویس دهنده در شرکت شما ضروری است؟

بیشتر اوقات شرکت ها بیش از حد نیاز تجهیزات سخت افزاری خریداری می کنند و یا تجهیزات خریداری شده با نیازهای کاری آنها هماهنگ نیست ، این مسئله علاوه بر اینکه هزینه ی زیادی به شرکت تحمیل میکند ، پاسخگوی نیاز ها نیز نمی باشد.

در بسیاری از شرکت ها به تعداد کامپیوتر های موجود دستگاههای جانبی وجود دارد و یا بر عکس تعداد این دستگاهها به نسبت کل کامپیوترهای سازمان بسیار اندک است.

با انجام مشاوره در این زمینه صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های خرید خود داشته باشید و در عوض منابع خود را برای تهیه لوازمی که برای شرکت شما حیاتی است صرف کنید.

 

مشاوره در زمینه کسب و کار آنلاین

این زمینه از مشاوره قصد پاسخگویی به این سوال ها را دارد:

. آیا ورود به دنیای کسب و کار الکترونیک برای شرکت/سازمان شما مفید است؟

. آیا منافع قابل توجهی در ازای پرداخت هزینه های ایجاد یک وبسایت برای شرکت شما بدست خواهد آمد؟

. در صورتی که در حال حاضر شما دارای کسب و کار الکترونیکی هستید، آیا بهتر است این نوع از کسب و کار را ادامه دهید یا به قول ضرب المثل معروفی " هرجا جلوی ضرر را بگیرید ، منفعت است" ؟ و یا امکان دارد با اندکی تغییرات در روند فرآیند های کسب و کارتان بتوانید به سود و بازدهی مورد نظر دست یابید؟

. حقیقت این است که بسیاری از شرکت ها هزینه های گزافی برای ایجاد یک وبسایت می پردازند اما در عمل چیزی از این وبسایتها  بدست نمی آورند . چرا؟

. داشتن یک وبسایت برای کسب و کار و تجارت الکترونیکی ( آنلاین ) کافی است؟

برای پاسخ به این سوال ها با ما مشورت کنید.

 

مشاوره ی تبلیغاتی

همه ی ما هر روزه با تعداد زیادی آگهی تبلیغاتی در رسانه های مختلف ( رادیو ، موبایل ، اینترنت ، بیلبرد های شهر و ... ) مواجه می شویم. چند درصد از این آگهی ها برای ما جذاب هستند؟

از دید یک دریافت کننده بیشتر این آگهی ها اسپم (هرزنامه) هستند ، اما از دید تبلیغ کننده اینها پولهایی هستند که در واقع دور ریخته می شوند.

در مفید بودن تبلیغات برای رونق کسب و کار شکی نیست اما اگر این تبلیغات به جا و به موقع و در شکل درست نباشند هزینه های زیادی تلف خواهند شد.

از ایده های ما برای تبلیغات هدفمند استفاده کنید.